tel: 510 571 924
wyślij e-mail

ZAKRES DZIAŁANIA

POMPY CIEPŁA
Dostawcą naszych pomp ciepła marki CALLA jest firma Heiztechnik . Nasze brygady działają na terenie Pomorza w okręgu trójmiasta i Kościerzyny.

Calla, Heiztechnik Kościerzyna
MONTAŻE
Montaże odbywają się na terenie Kościerzyny i okolic oraz Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Gdańsk Gdynia Sopot Kościerzyna
DOTACJE
Pomagamy w uzyskaniu dotacji , robimy kierunkowe wyceny i specyfikacje do programów "Czyste powietrze" obejmujących teren Pomorza.

Pomorze Kościerzyna

PHU Serkowski

POMPY CIEPŁA to nowoczesne rozwiązania energetyczne wychodzące naprzeciw indywidualnym odbiorcom oczekującym najwyższej jakości i efektywności. Nasza firma jako przedstawiciel Heiztechnik montuje produkty marki Calla. To nowoczesne pompy ciepła przeznaczone do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej w zbiorniku zewnętrznym. Posiadają układ chłodniczy wykonany z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych komponentów gwarantuje bardzo wysokie sprawności.

Zachęcamy do kontaktu , do zasięgnięcia porady i konsultacji i naszego eksperta oraz indywidualnej wyceny - bezpłatnej w wypadku zamówienia

Zapraszam Michał Serkowski

POMPY CIEPŁANasza sztandarowa propozycja dla nowych obiektów to dwie jednostki: wewnętrzna CALLA VERDE Comfort i zewnętrzna CALLA VERDE M poniżej charakterystyka obu jednostek:

ZEWNĘTRZNA:
Pompy ciepła Gdańsk Gdynia Sopot Kościerzyna

Pompa ciepła przeznaczona do ogrzewania i chłodzenia pomieszczeń oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej w zbiorniku zewnętrznym. Układ chłodniczy wykonany z najnowocześniejszych aktualnie dostępnych komponentów gwarantuje bardzo wysokie sprawności.
CALLA VERDE M pracuje na najnowszym czynniku chłodniczym R452B który jest odpowiedzią na coraz to bardziej restrykcyjne wymagania w dziedzinie ochrony środowiska

WEWNĘTRZNA:
Calla Heiztechnik Gdańsk Gdynia Sopot Kościerzyna
CALLA VERDE M jest nowoczesną, inwerterową powietrzną pompą ciepła, która zaprojektowana została jako podstawowe źródło ciepła dla budownictwa mieszkaniowego. Wraz z modułami hydraulicznymi CALLA VERDE M stanowi gotowe rozwiązanie grzewcze dla budynku! Certyfikat potwierdzający wysokie współczynniki COP i SCOP potwierdza, że CALLA VERDE M jest idealnym wyborem dla budynków nowych z instalacjami ogrzewania podłogowego jak i dla budynków istniejących gdzie królują grzejniki. Pompy ciepła CALLA są pierwszymi urządzeniami certyfikowanymi na rynku z czynnikiem R452B, który spełnia restrykcyjne wymagania w dziedzinie ochrony środowiska. Zastosowanie inwerterowej sprężarki o modulowanej wydajności wyeliminowało konieczność montażu zbiornika buforowego, co w znaczny sposób obniża koszt montażu źródła ciepła oraz oszczędza miejsce. Dodatkowo pompa ciepła CALLA VERDE M wyposażona jest w funkcję chłodzenia, co znajduje zastosowanie w gorące lato. Urządzenie przygotowane do tego, aby mogło być samodzielnym kompletnym źródłem ciepła w nowoczesnym i modernizowanym budynku.

FORMULARZ UŁATWIAJĄCY PRZYGOTOWANIE OFERTY
E-Mail
Telefon *
Nazwisko i Imię *
Rodzaj budynku

Rok budowy budynku
Grubość izolacji ścian zewnętrznych
Okna


Powierzchnia ogrzewanych pomieszczeń
Rodzaj ogrzewania


Rekuperacja
brak
wykonana
planowana
Planowany termin realizacji
Liczba mieszkańców
(orientacyjna)
Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Ultima Design Poznań 61-614 , ul. Umultowska 102a/5 w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na Państwa żądanie zgłoszone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną lub marketingową administratora danych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu udzielenia odpowiedzi na Państwa żądanie.
Zgadzam się na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych od Ultima Design Poznań 61-614 , ul. Umultowska 102a/5 zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz z ustawą z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

DOTACJE

PROGRAM CZYSTE POWIETRZE
Opis programu
W ramach rządowego programu Czyste Powietrze uruchomiony został program wymiany kotłów.
Program daje możliwość uzyskania wsparcia finansowego przez osoby fizycznych, właścicieli budynków jednorodzinnych na wymianę starych, niespełniających wymagań ekologicznych, na nowoczesne /certyfikowane/ kotły grzewcze spełniające wymogi określone przez Ministra Rozwoju i Finansów.
Nabór wniosków do programu prowadzony jest przez WFOŚiGW, właściwy dla zamieszkania, w formie elektronicznej lub papierowej.
Od 15 maja 2020 ruszyła DRUGA odsłona programu o budżecie 103 mld zł.

ZMIANY W PROGRAMIE:
  1. Uproszczenie zasad przyznawania dotacji
  2. Skrócony czas rozpatrywania wniosku - do 30 dni
  3. Uproszczony wniosek o dotacje
  4. Możliwość składania wniosku ONLINE w serwisie gov.pl lub tradycyjnie
  5. Włączenie banków do programu – z możliwością dotacji bankowych (w przygotowaniu)
  6. Wzmocnienie współpracy z gminami. Możliwość łączenia Programów GMINNYCH z programem CZYSTE POWIETRZE
  7. Integracja z programem ,, MÓJ PRĄD ”
  8. Poziom dotacji powiązany z efektem ekologicznym. Bonus za niską emisję – pompa ciepła plus fotowoltaikę
  9. Dotacje na termomodernizację 10 000 lub 15 000
  10. Możliwość finansowania przedsięwzięć rozpoczętych.


WIELKOŚĆ DOTACJI

A. Podstawowy program dotacji

  - wymiana ogrzewania na pompę ciepła 25 000 + 5 000 na fotowoltaikę
  - wymiana na inne źródło (np. kocioł pellet, eko ) 20 000 + 5 000 na fotowoltaikę
  - modernizacja bez wymiany źródła ciepła 10 000


B. Podwyższony poziom dotacji ( uruchomienie planowane 09.2020)
  - wymiana ogrzewania na pompę ciepła 32 000 + 5 000 na fotowoltaikę
  - wymiana na inne źródło (np. kocioł pellet, eko ) 25 000 + 5 000 na fotowoltaikę
  - modernizacja bez wymiany źródła ciepła 15 000


Wniosek składamy:

WFOŚiGW w Gdańsku

80-861 Gdańsk ul. Rybaki Górne 8
Tel. (58) 743-18-00, www.wfos.gdansk.pl, fundusz@wfos.gdansk.pl

Jak wypełnić wniosek: